Diumenge 22 de setembre de 2019
Accediu als continguts en RSS
Bisbat de Girona - Youtube Bisbat de Girona - Twitter

ISCRG - Formació


Mida del text   -a  +a

ISCRG

Adreces




Amich Raurich, Joan M.

Santa Maria del Puig, 20
Tel. 972 64 00 96
17100 LA BISBAL D'EMPORDÀ
amichjoan@gmail.com


Amich Raurich, Narcís M.

Trav. del Padró,1
Tel. 972 49 30 85
17460 CELRÀ
namich@xtec.cat

Angelats Morató, Jaume

Dr. Callís 15
Tel. 972 25 80 84
17488 CADAQUÉS
jaumeugeni@gmail.com


Baburés Noguer, Joan

Pda. Sant Feliu, 29
Tel. 972 20 14 07 – 639 26 92 81
17004 GIRONA
jbn@grn.cat

Bellvert Morente, Pere

Rectoria. Riu 12
Tel. 972 47 61 07
17458 FORNELLS DE LA SELVA
perebellvert@hotmail.com


Bofarull Buñuel, Margarida

Bailén 56, pal. 2a.
932565582
08009-Barcelona
22668mbb@comb.cat

Bohigas Maynegre, Jordi

Veïnat Rajoleries
Tel. 972 47 35 88 - 629 61 87 73
17181 AIGUAVIVA
jbohigas01@gmail.com


Carreras Caballé, Pere

Església 1
Tel. 972 46 90 83 – 666 92 86 16
17243 LLAMBILLES
perecarcab@gmail.com

Carreras Péra, Joan

Pou de la Vila, 6
Tel. 972 34 23 25
17320 TOSSA DE MAR
carreresipera@yahoo.es


Casellas Matas, Josep

Muntaner, 6
Tel. 937623790 - 660834519
08397 PINEDA DE MAR
jocasellas@hotmail.com

Felipe Freije, Rafel

Caritat, 68
Tel. 972 30 07 35
17200 PALAFRUGELL
mnrafel@gmail.com


Ferrer Borrell, Elies

Pl. Església 24
Tel. 93 792 00 96 – 639 255 041
08350 ARENYS DE MAR
eliesferrer@hotmail.com

Ferrer Costa, Joan

Gutenberg, 15
Tel. 93 762 46 15
08397 PINEDA DE MAR
joan.ferrer@udg.es


Fluriach Domínguez, David

Narcís Blanch, 5, 3r. 1a.
17003 GIRONA
Tel 670 27 16 16
dfluriach@gmail.com

Font Plana, Jordi

Pujada sant Martí, 12 – Ap. 117
Tel. 972 20 04 62 – 649 38 03 56
17080 GIRONA
jfontplana@gmail.com


Giol Aymerich, Joaquim

Rectoria, 11
Tel. 972 52 01 45
17472 L'ARMENTERA
jgiol@hotmail.com

Gras Cabutí, Salvador

Passada, 10
Tel. 93 761 01 85
08380 MALGRAT DE MAR
sgrascabuti@gmail.com


Illas Bou, Lluís

Carrer Barcelona, 15
Tel. 687 36 66 64
17002 GIRONA
lluisillas@hotmail.com

Jarabo Carbonell, Ferran

Tel. 662 31 86 51
mnferran@hotmail.com


Julià Vidal, Jaume

Major, 12
Tel 972 47 73 19
17457 RIUDELLOTS DE LA SELVA
visites@catedraldegirona.org

Malé Ribera, Joaquim

Bx. de la mar d'en Massana, 8
Tel. 972 77 12 14 – 691 863 012
17130 L'ESCALA
jmaleribera@hotmail.com


Micaló Camps, Pere

Sant Medir, 25
Tel. 972 21 69 84
17007 GIRONA
peremicalo@gmail.com

Naspleda Arxer, Joan

Ronda Sant Antoni M. Claret, 45, 3r-1ª
Tel 972 20 74 59 - 696665085
17003 GIRONA
jnarxer@gmail.com


Panella Soler, Ma. Carme

Monges, 12
Tel. 972 20 70 84-681 00 10 04
17007-GIRONA
cpanella@gmail.com

Pina, Pilar

delvidaconsagrada@bisbatgirona.cat


Pla Planas, Jordi

Vilafant, 57-59, 2n.B
Tel. 972 67 04 84-696 84 23 85
17600-FIGUERES
jorplapla@gmail.com

Planas Marcè, Sílvia

Francesc Artau, 5, 4t.2a.
Tel. 690 37 17 78
17005-GIRONA
silsofika@gmail.com


Reixach Masachs, Jordi

Av. Lluís Pericot 2
Tel. 972 20 27 48 - 627 94 28 68
17003 GIRONA
jreixachmasachs@yahoo.es

Sidera Casas, Jordi

Santander, 8, 2.on, 1ª
Tel 972 23 68 37
17005 GIRONA
jordisideracasas@gmail.com


Suñer Roca, Lluís

Pujada sant Martí, 12 – Ap. 117
Tel. 972 20 04 62
17080 GIRONA
vicarigral@bisbatgirona.cat

Sureda Jubany, Marc

marcus.suberetum@gmail.com


Sureda Villar, Esteve

Pl. Església 2
Tel. 972 47 30 42
17185 VILOBÍ D´ONYAR
estevesureda@gmail.com

Tubert Pagès, Enric

Pl. Sant Pere Màrtir 8
Tel. 972 26 08 29 – 629 87 37 59
17800 OLOT
entubpag@gmail.com


Vidal Casellas, Dolors

Alemanys, 4
Tel. 616 51 53 22
17004-GIRONA
dolors.vidal@udg.edu

Pujada Sant Martí, 12
Tel. 972 20 49 42
17004 Girona

iscr@bisbatgirona.cat

Horari de Secretaria

Horari de secretaria: de dilluns a dijous, de 17:30 a 19:45h
Horari lectiu: de dilluns a dijous de 18 a 21.05 h.










© Bisbat de Girona - Plaça del Vi, 2-17004 Girona.
Telèfon 972 41 27 20 Fax 972 41 28 72 - bisbatgirona@bisbatgirona.cat
Mapa web -  Avís Legal - Política de privacitat - Política de cookies - Crèdits